Ikona datum 18.06.2019    

Wszyscy już obecnie myślimy o zbliżających się wakacjach, wypoczynku i urlopach:-) Ale warto zastanowić się również nad planami na dalszą część roku. Już jesienią w dniach 15-17 października odbywać się będzie we Francji, konferencja TRANSVALOR INTERNATIONAL SIMULATION DAYS 2019. I do udziały w niej chciałbym Państwa zachęcić.


TRANSVALOR INTERNATIONAL SIMULATION DAYS 2019

Konferencja TISD 2019 odbędzie się w Sophia Antipolis na południu Francji, w pobliżu Nicei. Sophia Antipolis już od 35 lat jest bazą firmy TRANSVALOR, która rozwija oprogramowanie do symulacji w różnych obszarach wytwarzania i obróbki metali. Niezależnie czy mówimy o ciągłym odlewaniu stali czy kuciu matrycowym lub nawęglaniu i hartowaniu wyrobów oprogramowanie firmy TRANSVALOR pozwala na przewidywanie i analizowanie procesów już na etapie projektowania technologii.

Obecnie rozwój oprogramowania do symulacji jest napędzany przez dwa czynniki: wzrastające wymagania użytkowników, którzy widząc jakie korzyści przynosi jego stosowanie, pragną nowych funkcji i możliwości oraz konkurencję, która na tym rynku jest niezwykle aktywna. Z tego względu TRANSVALOR stara się regularnie wprowadzać nowe wersje programów oraz ich uaktualnienia.

Nie ma lepszej okazji do zapoznania się z tymi nowościami niż udział w konferencji TISD 2019. W jednym miejscu i w tym samym czasie będzie można spotkać się i porozmawiać z twórcami oprogramowania, zespołem wsparcia, który pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów oraz członkami zespołów naukowych, których wyniki badań będą w przyszłości zaimplementowane do oprogramowania. Rozmowy, które odbywają się w trakcie konferencji są niezwykle inspirujące i często ich efektem są nowe pomysły na dalszy rozwój programów takich jak FORGE®, THERCAST® czy DIGIMU®.

Oficjalne logo konferencji TISD 2019

Dla mnie osobiście szczególnie interesujące są prezentacje przygotowywane przez użytkowników programów. Prezentują oni jak w normalnej pracy wykorzystać możliwości oprogramowania i uzyskać najlepsze rezultaty. Wiele z przedstawionych pomysłów jest innowacyjnych i „nieoczywistych” – wynikających z specyfiki produkcji i bieżących potrzeb. Są one źródłem inspiracji dla wszystkich uczestników konferencji.

Nieodzowną częścią konferencji jest również prezentacja możliwości, jakie daje łączenie wyników symulacji z różnych typów oprogramowania. Okazuje się, że użytkownik nie jest ograniczony do wykorzystania produktów tylko firmy TRANSVALOR. Analiza żywotności wyrobu przy użyciu oprogramowania Z-SET czy wykorzystanie zaawansowanych baz danych materiałów np. JMatPro, to tylko niektóre z przykładów efektu synergii, jaki możemy uzyskać.

Ze wstępnym programem konferencji można zapoznać się tutaj.


GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

TRANSVALOR jako organizator konferencji stara się zawsze zaprosić swoich gości w miejsce, które zapewni uczestnikom konferencji odpowiednie wygodne warunki do pracy oraz przyjemne wrażenia z pobytu we Francji. Ci, którzy uczestniczyli w poprzedniej edycji konferencji w roku 2017, z pewnością pamiętają piękne wnętrza hotelu NEGRESCO w Nicei.

Hotel Beachcomber French Riviera Resort&Spa

Tym razem zostaliśmy zaproszeni do hotelu BEACHCOMBER FRENCH RIVIERA RESORT & SPA w Sophia Antipolis. Jest to piękny ośrodek, położony w odległości 15km od lotniska w Nicei. 4-gwiazdkowy hotel i centrum konferencyjne gwarantują odpowiednie warunki do spędzenia 3 dni na  francuskiej riwierze. Z pewnością będzie to wspaniały czas. Aby udogodnić uczestnikom konferencji rezerwację miejsc oraz zapewnić korzystne warunki cenowe TRANSVALOR wraz hotelem przygotowali specjalną ofertę cenową, którą znajdą Państwo pod tym adresem:

http://www.cvent.com/events/transvalor-international-simulation-days-2019/event-summary-6d0971bdee53450bbda8ffcdb1f2ce20.aspx


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Udział w konferencji wiąże się z wniesieniem opłaty konferencyjnej. Warto zwrócić uwagę, że do 30 czerwca 2019 roku można skorzystać z oferty promocyjnej. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Sophia Antipolis dysponuje bogatą ofertą hotelową. Każdy z uczestników konferencji znajdzie z pewnością miejsce, spełniające jego wymogi co do komfortu jak warunków cenowych.


Oprócz prezentacji i wystąpień czekają Państwa również inne "atrakcje"

Codzienne, bezpośrednie połączenie lotnicze pomiędzy Warszawą a Niceą zapewnia PLL LOT, mogą skorzystać również Państwo z oferty innych przewoźników. Podróżując z lotniska do Sophia Antipolis można skorzystać z usług wypożyczalni samochodów, taxi oraz działającej bardzo sprawnie komunikacji miejskiej. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt do Państwa dystrybutora, który może służyć pomocą i radą w zakresie rejestracji uczestnika i przygotowania wyjazdu.

Do zobaczenia w Sophia Antipolis w dniach 15-17 października br. na konferencji TRANSVALOR INTERNATIONAL SIMULATION DAYS 2019!