Ikona datum 29.07.2022    

TRANSVALOR TECH DAY POLAND 2022 – spotkanie użytkowników oprogramowania FORGE®

 Ostatnie 3 lata pozwoliły nam nabyć i rozwijać wiele nowych umiejętności potrzebnych w działaniach zawodowych. Praca zdalna, telekonferencja na ZOOMie czy szkolenie na TEAMSach (przepraszam za kolokwializm:-) to tylko niektóre z nich.

Ale chyba większość z nas przyzna, że nie są one w stanie zastąpić spotkania osobistego, kiedy możemy dyskutować, wymieniać się doświadczeniem lub zadać nurtujące nas pytanie. A tak było właśnie w 2017 roku, kiedy w Osieku organizowaliśmy po raz pierwszy spotkanie polskich użytkowników oprogramowania FORGE®. Niektóre, z prowadzonych wtedy rozmów, zaowocowały ciekawą współpracą i projektami w zakresie symulacji procesów obróbki plastycznej.

Dlatego jest nam niezmiernie miło poinformować, że 18 października 2022 roku, odbędzie się kolejne spotkanie naszej społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na TRANSVALOR TECH DAY POLAND 2022 do Hotelu MERCURY w Katowicach.

Długo na to czekaliśmy i mamy nadzieję, że Wy również! Okazją do naszego spotkania będzie zbliżająca się premiera oprogramowania FORGE®NxT 4.0. Chcemy podzielić się z Wami na miejscu wszystkimi nowościami, które TRANSVALOR przygotował w nowej wersji swojego flagowego produktu. A jest ich naprawdę sporo i jesteśmy przekonani, że dzięki nim Wasza codzienna praca będzie dużo łatwiejsza, ale i efektywniejsza.

Z pewnością zauważyliście, że nasze spotkanie odbędzie się pod nazwą TRANSVALOR TECH DAY, a nie jak poprzednio spotkanie użytkowników oprogramowania FORGE®. Przez ostatnie 5 lat firma TRANSVALOR znacząco rozszerzyła swoje portfolio oprogramowania. SIMHEAT® do symulacji procesów obróbki cieplnej, DIGIMU® do rozwoju mikrostruktury materiału czy TRANWELD® do symulacji procesów spawania to tylko niektóre z nowości, jakie pojawiły się w tym czasie. Celem wszystkich podejmowanych działań jest dostarczenie naszym klientom platformy umożliwiającej numeryczne projektowanie cyklu „życia” wyrobu – od procesów wytwarzania po analizę żywotności elementu, pracującego w warunkach obciążenia.


Goście specjalni TRANSVALOR TECH DAY POLAND 2022

Najwięcej informacji zawsze można uzyskać u samego źródła. Dlatego naszymi gośćmi będą osoby najlepiej „poinformowane” z zakresie oprogramowania do symulacji procesów obróbki plastycznej i cieplnej: Laetitia Paegie oraz Max Binagot.

Laëtitia Pegie, dyrektor działu wsparcia technicznego w TRANSVALOR. Laëtitia od ponad 20 lat pracuje w firmie i obecnie jest odpowiedzialna m.in. wsparcie klientów w ich codziennych bojach z oprogramowaniem.  Z pewnością odpowie na nurtujące Was pytania, dotyczące użytkowania oprogramowania FORGE® oraz SIMHEAT®.

Max Binagot pracuje w TRANSVALOR od 9 lat. Obecnie zajmuje stanowisko technicznego menadżera produktu, a w obszarze jego działań znajduje się oprogramowanie FORGE®, COLDFORM® oraz SIMHEAT®. Jeśli ktoś ma pomysł na funkcję, która powinna zostać dodana do oprogramowania, to Max jest właściwą osobą. Jego rodzinne korzenie sięgają Polski, więc z pewnością znajdziecie nić porozumienia.


Miejsce spotkania TRANSVALOR TECH DAY POLAND 2022

TRANSVALOR TECH DAY POLAND odbędzie się w dniu 18 października 2022 roku.  Miejscem spotkania będzie hotel „MERCURY” w Katowicach. Jest to obiekt oddany do użytku w 2021, znajdujacy się w samym centrum metropolii, który zapewni uczestnikom spotkania m.in. komfortowe pokoje, salę konferencyjną oraz restaurację, gdzie zakończymy nasze spotkanie wspólną kolacją.

Hotel MERCURY KATOWICE CENTRUM

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w naszym spotkaniu. Na poniższej stronie znajduje się formularz, pozwalający na rejestrację swojego udziału.


Jeśli będziecie chcieli skorzystać z noclegu w hotelu przed/i lub po spotkaniu, to prosimy o skorzystanie z formularza rezerwacyjnego i przesłanie go do hotelu do dnia 15.09.2022. Po tym dniu nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności pokoi.


W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.