Ikona datum 20.03.2017    

Zaproszenie na seminarium ZKP do Łęczycy

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy zaproszenie na seminarium kuźnicze Związku Kuźni Polskich, które odbędzie się Łęczycy w dniach 6-7 kwietnia br. Jak co roku Związek Kuźni Polskich organizuje dwudniowe spotkanie firm oraz osób związanych z przemysłem kuźniczym w Polsce.

Tym razem seminarium odbędzie w Leźnicy Wielkiej, niedaleko Łęczycy w Hotelu Korona Palace. Miejsce to jest wybrane nieprzypadkowo, gdyż współgospodarzem spotkania jest kuźnia Schranerktóra swoją siedzibę ma właśnie w Łęczycy. W programie spotkania organizatorzy przewidzieli m.in. zwiedzanie kuźni Schraner oraz kuźni Andersen SteelKutnie. Szczegółowy program spotkania znajduje się tutaj.

kuźnia Schraner

Siedziba kuźni Schraner w Łęczycy

Prezentacja oprogramowania TRANSVALOR     

Jak co roku, pragniemy uczestnikom spotkania przybliżyć tematykę związaną z symulacjami numerycznymi procesów kucia. Tym razem chcemy się skupić na kuciu matrycowym oraz możliwością, jakie daje oprogramowanie FORGE w zakresie w pełni automatycznej optymalizacji procesów kucia. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania referatu pt.: Optymalizacja procesów kucia matrycowego z wykorzystaniem oprogramowania FORGE. 

Zapraszamy również do naszego stoiska, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z nowościami, jakie wprowadziliśmy do oprogramowania FORGE NxT w wersji 2.0.