Ikona datum 27.02.2017    

NOWA KONFERENCJA TRANSVALOR!

Już od wielu lat organizujemy spotkania użytkowników oprogramowania firmy TRANSVALOR. Do tej pory wczesną wiosną każdego roku spotykali się ludzie związani z przemysłem odlewniczym i oprogramowaniem THERCAST, natomiast na początku czerwca zapraszaliśmy do Francji osoby związane z oprogramowaniem FORGE. W ubiegłym roku łącznie w tych spotkaniach uczestniczyło ok. 150 osób z całego świata.

W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony naszych obecnych oraz potencjalnych klientów uczestnictwem w tego typu spotkaniach TRANSVALOR przygotował w tym roku coś zupełnie nowego - konferencję TRANSVALOR INTERNATIONAL SIMULATIONS DAYS. Odbędzie się ona w dniach 26 - 28 września br. w Nicei we Francji.

Forge User Meeting

Tak było w zeszłym roku w Cannes!

TEMATYKA KONFERENCJI TISD2017

Chcielibyśmy, aby trakcie tych 3 dni mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w zakresie modelowania i symulacji procesów odlewania, obróbki plastycznej i cieplnej, spawania oraz prognozowania struktury i właściwości  wyrobów metalowych. W ramach konferencji zostaną przedstawione referaty dotyczące m.in.:


  • najnowszych wersji oprogramowania firmy TRANSVALOR,
  • efektywnego wykorzystania oprogramowania do projektowania i optymalizacji procesu,
  • kierunków rozwoju oprogramowania,
  • przykładów wykorzystania oprogramowania do rozwiązania problemów technologicznych,
  • możliwości, jakie daje łączenie rezultatów z różnych programów firmy TRANSVALOR.

Będzie to również okazja do nawiązania nowych kontaktów, a może również współpracy pomiędzy firmami. Z tego względu mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić Państwa do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Jesteśmy pewni, że będzie to dla Was wartościowy czas – nie tylko ze względu na uroki Lazurowego Wybrzeża o tej porze roku!


ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

Została już uruchomiona strona internetowa dedykowana temu wydarzeniu - strona TISD 2017. Znajdą Państwo na niej informacje na temat warunków uczestnictwa i organizacji konferencji. Wkrótce zostanie również uruchomiona możliwość rejestracji swojego uczestnictwa w konferencji. Jeśli tylko będą potrzebowali Państwo więcej informacji to zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Nicea
Do zobaczenia we wrześniu w Nicei!