Ikona datum 18.08.2016    

Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję MetalForming 2016, która odbędzie się w dniach 18-21 września w Krakowie. Tematyka konferencji poświęcona będzie szeroko pojętej technologii metali – najnowszym osiągnięciom w tej dziedzinie, kierunkom  rozwoju i badań naukowych.


Oczywiście na konferencji związanej z technologią metali nie może zabraknąć KC96 oraz TRANSVALOR. W jej trakcie referat pod tytułem „Advanced solutions for virtual process modelling: application to steel ingot manufacturing from casting to open-die forging” – „Zaawansowane rozwiązania do symulacji: aplikacja do procesu wytwarzania wlewków od odlewania do kucia swobodnego” wygłosi dr Richard Ducluox. Streszczenie referatu znajduje się tutaj

Zapraszamy również do naszego stoiska, gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania, dotyczące oferowanego przez nas oprogramowania.

Organizatorami tej konferencji są: Akademia Górniczo-Hutnicza z Krakowa, Uniwersytet w Toyohashi – Japonia oraz Uniwersytet w Palermo – Włochy. W tym roku gospodarzem konferencji jest AGH, która zaprasza wszystkich uczestników do odwiedzenia Krakowa, jednego z najpiękniejszych polskich miast. W trakcie konferencji będzie możliwość zwiedzenia m.in. kopalni soli w Wieliczce, Zakopanego, Muzeum Auschwitz – Birkenau.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć tutaj.