Ikona datum 20.03.2017    

Forum Użytkowników Oprogramowania FORGE w Polsce

Miło nam poinformować o nowej inicjatywie, jaką firma KC96 rozpoczyna w 2017 roku. Zapraszamy Państwa do udziału w Forum Użytkowników Oprogramowania FORGE. Do uczestnictwa w tym spotkaniu pragniemy zaprosić przedstawicieli przemysłu, instytutów branżowych oraz szkół wyższych w Polsce. Chcemy w ten sposób zapoczątkować budowanie społeczności osób, które w swojej pracy zajmują się modelowaniem i symulacją procesów technologicznych związanych z obróbką plastyczną i cieplną metali oraz wykorzystują w tym celu oprogramowanie firmy TRANSVALOR.


Tematyka Forum

W trakcie spotkania chcielibyśmy poruszyć wiele tematów związanych m.in.:


  • nowa wersja oprogramowania FORGE NxT 2.0, 
  • nowe funkcje i możliwości oprogramowania, 
  • kierunki rozwoju oprogramowania FORGE,
  • jak efektywnie przygotować i analizować proces w oprogramowaniu FORGE,
  • wdrażanie oprogramowania FORGE – studium przypadku,
  • rozwiązywanie problemów w pracy z oprogramowaniem.

Nowe funkcje w oprogramowaniu FORGE NxT 2.0

Gość Forum

Specjalnym gościem naszego spotkania Pani Laëtitia Pegie, Kierownik Działu Produkcji i Wsparcia oprogramowania FORGE. Laëtitia od 16 lat pracuje w firmie TRANSVALOR i obecnie jest odpowiedzialna m.in. za rozwój oprogramowania FORGE.  Z pewnością odpowie na wszystkie pytania, jakie nurtują Państwa w związku z oprogramowaniem.


Miejsce spotkania

Forum Użytkowników Oprogramowania FORGE odbędzie się w dniach 27 oraz 28 kwietnia 2017 roku. Miejscem spotkania będzie hotel „MOLO RESORT” w miejscowości Osiek k. Oświęcimia. Jest to obiekt oddany do użytku w 2016, który dzięki udostępnieniu uczestnikom spotkania m.in. komfortowych pokoi, sali konferencyjnej, restauracji, basenu oraz sauny będzie z pewnością miłym dopełnieniem atmosfery meetingu.


Hotel MOLO RESORT - Osiek

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w naszym spotkanie. Jeśli chcą Państwo w nim uczestniczyć prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.